ZpětÚvodAktuality Mělnické vinobraní 2011

Mělnické vinobraní 2011

Vykouzlit úsměv na tvářích dětí, ale i dospělých. To byl hlavní důvod, proč jsme se zúčastnili letošního ročníku tradiční akce Mělnické vinobraní v pátek 16. září 2011.

Členové našeho realitního týmu, často i s rodinnými příslušníky, od rána připravovali pro návštěvníky proudící do centra města balónky ve firemních barvách a rozdávali je kolemjdoucím ve Vodárenské ulici, kde společnost Ka-reality sídlí. Už před polednem potěšili nejen děti jdoucí s rodiči, ale například také několik desítek nejmenších z mělnických mateřských škol na procházce s učitelkami.

Při rodinných návštěvách vinobraní nepohrdlo balónkem ani mnoho dospělých. „Sám od sebe bych si balónek asi nekoupil, ale rád si jeden vezmu. Jako bych se vrátil o mnoho let zpět,“ smál se například dědeček, který vyrazil do centra s vnučkou.

Abychom nezanedbali ani návštěvníky, kteří se vydali na slavnosti jinou cestou, vydali jsme se odpoledne do centra dění, kde se kolem balónků zdarma seběhly houfy dětí. Přibližně dvě stě balónků jsme takto rozdali během asi deseti minut.

Všichni účastníci akce si celý den s rozdáváním radosti velmi užili. Odpoledne jsme završili společným posezením v centru města a týmovou jízdou na oblíbené atrakci autodrom.

ČTĚTE TAKÉ: SPONZOROVALI JSME JEDINEČNOU AKCI FLASHBACK


Rychlý kontakt

  • Ka - New Generation reality s.r.o.
  • Mobil: +420 724 927 077
  • Email: info@kareality.cz

Facebook

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek