ZpětÚvod Služby

Služby

V realitní kanceláři Ka reality klademe důraz na odborné znalosti a osobní přístup našich makléřů. Můžete se proto na nás s důvěrou obrátit v otázce prodeje nových i starších realit v okolí Prahy. V rámci našich kompletních služeb vám vždy poskytneme vše od znaleckého posudku až po vypracování daňového přiznání zdarma.

Prodej nemovitosti

Zajišťujeme kompletní realitní servis. Dělejte to co Vás baví a co umíte nejlépe. Prodej svých nemovitostí nechte na nás. Přesvědčíme Vás, že s námi to je pohoda.

Poptáváte nemovitost?

Nemáte čas hledat nemovitost? Sdělte nám, co hledáte, a my Vám pošleme každou novou nabídku podle Vašich požadavků.

Nabízíte nemovitost?

Chcete nechat prodej své nemovitosti profesionálům? Vyplňte jednoduchý formulář a do 24 hodin se s vámi spojí náš realitní makléř.

Hypoteční služby

Kupujete nový dům, byt nebo pozemek? Máme pro Vás řešení! Porovnáme pro vás hypotéky českých bank a stavebních spořitelen a nabídneme nejlepší podmínky na trhu.

Mám nemovitost s exekucí

Jste v obtížné finanční situace a byla na váš majetek uvalena exekuce? Obraťte se na Ka reality a my vám pomůžeme se z této nepříjemné situace dostat.

Oceňování nemovitostí

V rámci našich kompletních služeb pro vás zajistíme odhady nemovitostí soudním znalcem z oblasti oceňování nemovitostí. Levně a rychle také vypracujeme také odhad tržní ceny nemovitostí pro řešení dědického řízení.

Výkupy nemovitostí

Jste ve finanční tísni? Nemáte čas čekat na hledání kupce? Vykoupíme vaši nemovitost za hotové!

Právní servis

V rámci zprostředkování prodeje vám nabízíme kompletní právní servis od advokátní kanceláře s dlouholetou zkušeností v oblasti realitního trhu.

Etický kodex

Etický kodex realitního makléře

člena Asociace realitních kanceláří České republiky

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

Zpracujeme vám důležitý průkaz energetické náročnosti budovy (PENB). Při inzerci jej musí mít všechny nemovitosti, proto neváhejte a obraťte se na nás.


Rychlý kontakt

  • Ka - New Generation reality s.r.o.
  • Mobil: +420 724 927 077
  • Email: info@kareality.cz

Facebook

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek