ZpětÚvodAktuality Šikland 2016

Šikland 2016

Netradiční teambuildingovou akci mají za sebou makléři společnosti Ka – New Generation Reality s.r.o. Během jediného dne museli například rozdělat oheň křesáním, nebo poznat pravou Tequilu.

Celá akce začala v pátek 8. ledna ráno, kdy všichni zúčastnění nastoupili v Mělníku do autobusu, který je vezl neznámo kam. Ještě po cestě došlo ke zhodnocení uplynulého roku a vyhlášení nejúspěšnějších makléřů za stejné období. Od jednatelky společnosti Kariny Srbové převzal ocenění nejúspěšnější makléř roku 2015 Nicol Hrdý, vedoucí poboček Jablonec nad NisouMladá Boleslav. Díky svému aktivnímu přístupu se může těšit na plně zařízenou dovolenou pro sebe a rodinu v Dubaji. Druhým nejaktivnějším členem týmu se stala Bernarda Tylová z pobočky Mělník, která díky tomu stráví víkend v některé z Evropských metropolí. Třetí místo patří Viktorovi Janovskému z Mělníka, který obdržel poukaz na nadstandardní víkendový wellness pobyt v České republice. Za přínos a aktivní přístup byla oceněna také manažerka prodeje zemědělských pozemků Denisa Hajná.

Pro všechny bylo místo určení včetně programu tajné. Jaké pak bylo překvapení, když se v cíli před autobusem otevřela pomyslná brána rozlehlého areálu Šikland nedaleko Zvole nad Pernštejnem. Zimní teploty, doplněné o jasné nebe bez mráčků, slibovaly příjemně strávenou akci.

Celý den se nesl v tematickém duchu Mexika, a tak nemohla chybět typická sombrera a hlavně chuť se bavit. Po krátkém obědě začal zábavný program, který pokračoval až do večerních hodin. Makléři museli hned na začátku čelit náročnému úkolu. Křesadlem a za použití přírodních materiálů rozdělat oheň, a pak na něm uvařit fazole se slaninou. Výsledek předčil očekávání a fazole se staly jedním z vyhledávaných jídel při pozdějším rautu.

O něco více se všichni zapotili na stanovišti, kde se se soupeřilo v loupání kukuřice v co nejkratším čase. Rozdíly mezi jednotlivými soutěžícími byly markantní, zábava ale pro všechny stejná. Následovala skoro sportovní disciplína „Útěk do Mexika“, která prověřila koordinaci a pohybovou zdatnost při proplétání-se pavučinou z provázků s citlivými zvonečky, které upozorňovaly na každý dotyk. Vzhledem k tomu, že vše muselo být absolvováno s velikými sombrery na hlavě, nejednalo se o lehký úkol.

Závěr aktivního odpoledne se již nesl v klidnějším duchu. Poznáváním kvalitní Tequily a návštěvou baru „U Hrobníka“, jehož program necháme utajený pro případné hosty areálu. Návštěvu tohoto temného místa osvětleného pouze svíčkami nicméně doporučujeme.

Závěr pozdního odpoledne večer se již nesli v duchu odpočinku a především zábavy. Tu zajistil mimo jiné i profesionální DJ, který velkoryse ozvučil sál restaurace s barem, která se částečně proměnila v taneční parket.


Rychlý kontakt

  • Ka - New Generation reality s.r.o.
  • Mobil: +420 724 927 077
  • Email: info@kareality.cz

Facebook

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek