ZpětÚvodAktuality Setkání makléřů - Doubice 2016

Setkání makléřů - Doubice 2016

Další z řady zážitkových akcí mají za sebou makléři společnosti Ka – New Generation reality s.r.o. Na přelomu května a června 2016 se vydali do malebné krajiny na hranici Národního parku České Švýcarsko.

Tentokrát se místem setkání stala obec Doubice, kam před polednem dorazili všichni zúčastnění, by si užili odpoledne plné úkolů v přírodě. To si pro ně připravilo vedení společnosti.

Po vydatném obědě v místě ubytování se začali makléři po dvojicích vydávat na více než pět kilometrů dlouhou trasu převážně lesním terénem. Podle předem připraveného itineráře s nápovědou museli najít nejen správnou cestu, ale také hledat řadu více či méně složitých úkolů. Vyfotit se se schovanou postavičkou od Disneyho v lese, najít podpis irské kapely U2 na stromě, sestoupat po temných schodech ke studni či najít popel, z něhož vzešel Fénix. To je jen zlomek z mnoha zadaných cílů cesty.

Kromě splněných úkolů hrál roli také čas a praktická komunikační hra s dětskými kostkami, při které jeden ze soutěžících používá zrak a navádí druhého „nevidomého“ při stavbě složitého domku. Ve všech náhodně losovaných dvojících vyvolalo zadání zdravou soutěživost a zápal pro výhru. Nejlépe se se všemi úkoly nakonec poprala dvojice z Jablonce nad Nisou – Oldřich Havrda a Jan Honzík, jen těsně před Denisu Hajnou s Květoslavou Šilhavou z Mělníka.

Po soutěži a zaslouženém odpočinku se všichni přesunuli do nedaleké Fabriky Doubice, kde bylo připraveno bohaté občerstvení a hudební produkce do pozdních večerních hodin. Zbytek akce se tak nesl v duchu odpočinku a především uvolněné zábavy.

KAreality - Doubice 2016

Fotka 16

Fotka 8

Fotka 1

Fotka 7

Fotka 2

Fotka 17


Rychlý kontakt

  • Ka - New Generation reality s.r.o.
  • Mobil: +420 724 927 077
  • Email: info@kareality.cz

Facebook

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek