ZpětÚvodAktuality Předvánoční setkání 2013

Předvánoční setkání makléřů

Již tradiční setkání makléřů a dalších spolupracovníků společnosti Ka – New Generation Reality s.r.o. se uskutečnilo před vánočními svátky 2013. Firma si pro své svěřence pro letošek připravila částečné překvapení, neboť nikdo přesně nevěděl, kde bude celodenní akce zakončena.

Vše začalo již na centrále společnosti, kde se všichni sešli při přátelském posezení spojeném se stručným zhodnocením uplynulého roku a vyhlášením makléře s největším přínosem pro naše hypoteční centrum. Tím se pro rok 2013 stal makléř Petr Rakovský z pobočky Mělník a my mu tímto gratulujeme.

Každý z makléřů dostal od jednatelky firmy Kariny Srbové pozornost a všichni si připili na další úspěšný běh společnosti i v následujících letech. Poté se všichni dopravili do Prahy, kde strávili odpoledne a podvečer na tradičních vánočních trzích na Staroměstském náměstí. Nikdo si samozřejmě nenechal ujít ani doménu náměstí, kterou je mechanický Orloj.

Pak již přišla řada na přesun do místa zakončení večera, které bylo před makléři úzkostlivě tajeno. Jednalo se totiž o vyhlášenou restauraci asi nejslavnějšího českého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, a to Café Imperial, jež je součástí stejnojmenného hotelu.

Nečekaný gastronomický zážitek v podobě tříchodového menu měl úspěch a všichni odcházeli plni jak perfektního jídla, tak zážitků s příjemně stráveného dne a večera.

Fotogalerie

Fotka 1

Fotka 2

Fotka 3

Fotka 4

Fotka 5

Fotka 6


Rychlý kontakt

  • Ka - New Generation reality s.r.o.
  • Mobil: +420 724 927 077
  • Email: info@kareality.cz

Facebook

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek