ZpětÚvodAktuality Malá Skála 2014

Makéři sjížděli Jizeru a prohnali koloběžky

Přátelské, aktivně odpočinkové setkání mají za sebou makléři všech poboček společnosti Ka – New Generation reality s.r.o. To se konalo začátkem září v obci Malá Skála na hranici Českého ráje. Celý den se nesl v duchu pohody, sportu a aktivního odpočinku.

Po dopoledním příjezdu a doplnění energie vydatným obědem se všichni vydali k nedalekému nalodění na kánoe. Na lodích se makléři vydali vstříc asi devítikilometrovému úseku řeky Jizery vedoucímu přes Český ráj. Kromě jednoho jezu, který všichni bez obtíží sjeli, si užili pravé vodácké zábavy. Vzhledem k nízkému stavu vody bylo totiž nezbytné se každou chvíli vyhýbat kamenům trčícím z vody. Díky tomu byl sjezd řeky pro většinu z účastníků, kteří seděli v kánoi prvně v životě, pravým adrenalinovým sjezdem.

Na konci trasy v obci Dolánky u Turnova na všechny čekal další netradiční zážitek v podobě cesty zpět do hotelu na sportovních koloběžkách. Ideální podmínky pro odrážení na koloběžkách poskytla příjemná, nově zbudovaná cyklostezka, která vedla podél řeky Jizery.

Večer se již nesl v duchu odpočinku a především zábavy. Tu zajistil mimo jiné i profesionální DJ, který velkoryse ozvučil sál hotelu, který se částečně proměnil v taneční parket.

Malá Skála 2014

Fotka 1

Fotka 2

Fotka 3

Fotka 4

Fotka 5

Fotka 6


Rychlý kontakt

  • Ka - New Generation reality s.r.o.
  • Mobil: +420 724 927 077
  • Email: info@kareality.cz

Facebook

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek