ZpětÚvodAktuality Makléř roku 2011

Makléř roku 2011

Makléřem roku 2011 ve společnosti Ka reality se stala Taťána Gresserová z pobočky Mělník. Gratulujeme a přejeme v následujících letech mnoho pracovních úspěchů a stejně pozitivní přístup k práci.

Jaké byly Vaše pocity při převzetí ceny pro nejlepšího makléře uplynulého roku?

Pocit to byl příjemný, dojalo mě to. Je zde mnoho schopných makléřů, kteří začali pracovat až v průběhu roku a před kterými jsem měla výrazný časový náskok. Uvidíme, jaký bude rok 2012…

Co je podle Vás hlavním důvodem úspěchu při práci realitního makléře?

V první řadě musí práce  makléře bavit. Tato profese se musí brát spíš jako způsob života, než jen práce. S klienty musím neustále komunikovat, i když jsem si naplánovala volno. Je to o výdrži a sebekázni, pořád je potřeba vyvíjet snahu na získání nových nabídek. Hlavně se nesmí usnout na vavřínech, pokud měl makléř úspěšný měsíc, prodal více nemovitostí najednou a vydělal si zajímavý obnos. Je potřeba stále myslet dopředu. Na mojí profesi mám ráda pocit svobody v tom smyslu, že si schůzky do diáře plánuji já a nedělá to za mě nikdo jiný.

 Co byste doporučila začínajícím makléřům KAreality?

Aby  se v začátku nenechali odradit tím, že se prodeje neuskuteční hned první měsíc. Navíc musí první rok počítat s mnohem větším nasazením, protože se setkají s velkým počtem nových zkušeností. Když budou pracovat s nadšením, všechno půjde snáze.

 Na jaký obchod z uplynulého roku nejraději vzpomínáte?

Tak to mě napadají hned dva. Prodej rodinného domu v Ovčárech, kde jsem jeden den začala dům nabízet, a druhý den jsme přivedli kupce. Druhý byl prodej zemědělské usedlosti v Doubravě, kde byly obrovské komplikace s exekucemi, a bylo úžasné, když jsme obchod dokázali dotáhnout do zdárného konce i přes značné množství překážek.

 Jaké jsou Vaše cíle v roce 2012?

Udržet si dobře fungující koloběh nabídek a především prodejů. Také předpokládám, že zaučím nějaké nové makléře. Chci více spojit práci se soukromým životem a svými koníčky, což jsem první rok zanedbávala.


Rychlý kontakt

  • Ka - New Generation reality s.r.o.
  • Mobil: +420 724 927 077
  • Email: info@kareality.cz

Facebook

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek